Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!Jeleni ve čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy mužů vyzvou Plzeň! Začíná se už 28. dubna... !

AKTUÁLNĚ

Minipřípravka vyjela do České Třebové, Jeleni bojovali ve dvou týmech


Tým Letohradu. (foto: archiv klubu)

První dubnová sobota přinesla první letošní výjezd i letohradským minipřípravkářům. Trenéři Iva Janoušková a Petr Bříza měli nakonec k dispozici patnáctku hráčů a hráček, které rozdělili do dvou týmů.

10.04.2018 | Redakce | Přípravka | Přečteno: 44x

Do České Třebové se sjela šestice týmů, každý z týmů Letohradu tedy odehráli pět utkání. Úspěšnějším týmem se nakonec ukázal být tým modrý, který zaváhal pouze s Poličkou, bílí sice bojovali, seč jim síly stačily, ale nakonec se první jarní výhry nedočkali. 

Do České Třebové jsme odjeli s patnáctkou hráčů a hráček, včetně několika mikropřípravkářů, svou premiéru si odbyla Tinka Faltusová a zhostila se jí na výbornou. Výsledky neřešíme, jde o to si zahrát, ale s radostí můžu říci, že děti od podzimu stále dělají pokroky a jsou si na hřišti stále víc jistější,“ zhodnotila turnaj za oba týmy Letohradu trenérka Iva Janoušková. Další turnaj Letohrad čeká už 28. dubna.


Sestava Letohradu:

Modří: Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Fišer Max, Kalousek Ondřej, Stejskal Daniel, Vacková Tereza, Špaček Štěpán

Bílí: Majvaldová Sabina – Motyčka Matěj, Bříza Patrik, Faltusová Kristina, Krejčová Aneta, Ščudlová Tereza, Vacek Sebastian, Marek Jan

Fotogalerie z turnaje - Iva Janoušková

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Jeden z dubnových tréninků nejmladší hokejbalisté Letohradu tradičně věnovali nejen hokejbalu. Klub se totiž stejně jako loni zapojil do akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko – Ukliďme Letohrad. Oním dnem se stal čtvrtek 19. dubna, kdy dvacítka přípravkářů a minipřípravkářů společně s trenéry vyrazila rozdělena na dvě party a vyzbrojena pytli a rukavicemi uklidit okolí hokejbalového areálu.

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka