Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!Jeleni ve čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy mužů vyzvou Plzeň! Začíná se už 28. dubna... !

AKTUÁLNĚ

Mladší dorostenci stále drží neporazitelnost, na Apríla hostí Kyjov

Momentka ze zápasu (foto: Iva Janoušková)

Extraligoví mladší dorostenci mají za sebou další dvě kola. V neděli 18. března hostili doma Třinec, který je pěkně potrápil, nakonec se ale v závěrečném dějství Letohradští rozstříleli a vyhráli rozdílem šest branek. Obávané Malenovice byly cílem nedělního výjezdu, Jeleni ale soupeři nakonec nedali šanci a vyhráli rozdílem čtyř branek bez jediné inkasované. Další zápas na Letohrad čeká už v neděli, kdy v pravé poledne rozehrají před domácími fanoušky partii s v tabulce aktuálně třetím Kyjovem.

29.03.2018 | Iva Janoušková | Mladší dorost | Přečteno: 106x

SK Hokejbal Letohrad – HBC Enviform Třinec 7:1 (1:0, 1:1, 5:0)

Branky: 14:32 Bogdány, 23:02 Levý (Fišer), 30:53 Bogdány (Faltus), 38:37 Levý (Bogdány, Hubálek), 39:40 Fišer (Vacek S.), 40:16 Halbrštátová (Faltus, Šafář), 44:39 PP Bogdány - 18:15 Cienciala (Miech)
Střely: 32:12 | Vyloučení: 5:3 | Využití: 1:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 20
Rozhodčí: Málek Jan, Řezníček Bohumil

SK Hokejbal Letohrad: Manučarjan (Vacek D.) - Faltus (C), Levý, Bogdány, Hubálek, Šimek, Fišer, Vacek S., Kalousek Š., Kalousek S., Netušil, Šafář, Halbrštátová

HBC Enviform Třinec: Staňková - Bury, Miech, Lyžbicki, Votava, Byrtus, Cienciala, Čanecký, Veselka, Pecha

První jarní domácí zápas mladšího dorostu přivál do Letohradu Třinec. Hokejbalisté z Moravskoslezského kraje Letohrad trápili, na první gól si fanoušci v mrazivém počasí museli počkat do samého závěru prvního dějství, kdy se trefil Bogdány – 1:0. Sotva ale začala druhá třetina, po třech minutách bylo srovnáno, když Manučarjana prostřelil Cienciala – 1:1. Vyrovnaný stav ale netrval dlouho, ve čtyřiadvacáté minutě strhl vedení na stranu Letohradu Levý – 2:1. Víc už Jeleni soupeři nedovolili, kdo se ale v zápase těšil na pěkné kombinace, byl zklamán. Góly začaly padat až v závěrečné třetině, kdy se ještě dvakrát trefil Bogdány, podruhé se prosadil Levý a trefili se Fišer a Halbrštátová.

HBC Malenovice – SK Hokejbal Letohrad 0:4 ( 0:1, 0:2, 0:1)

Branky: 3:32 Bogdány (Levý), 16:53 Kalousek S. (Fišer), 28:00 Faltus (Bogdány, Macháček), 31:20 Macháček
Střely: 11:27 | Vyloučení: 9:8 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 47
Rozhodčí: Škrobák M., Škrobák P.

HBC Malenovice: Opavský (Chovančík) - Mikl, Rychlík, Šprtová, Léčbych, Dudík, Dekár, Brázdil M. (C), Kužílek, Hradil, Brázdil J., Kalivoda, Mišurec

SK Hokejbal Letohrad: Manučarjan - Faltus (C), Levý, Bogdány, Macháček, Hubálek M., Bečka, Fišer, Vacek, Kalousek Š., Kalousek S., Netušil, Šafář, Hubálek O.

Poslední březnová neděle znamenala pro mladší dorostence výjezd do Malenovic. Letohradští nebyli v kompletní sestavě, na hřišti se ale po delší době opět objevil Michal Macháček. Letohradští na nic nečekali a hned od začátku se hnali za výhrou. Ve čtvrté minutě využil asistenci Levého Bogdány a poslal tak Letohrad do vedení. Další gól ale padl až v závěru sedmnácté minuty, kdy po souhře s Fišerem na 0:2 zvyšoval Standa Kalousek. Dvě minuty před koncem třetiny pak Jeleni na rozdíl tří branek odskočili díky Faltusovi a ze čtvrtého gólu se radoval zmíněný Macháček. Letohrad si tak stále drží svou neporazitelnost, udrží ji i doma proti Kyjovu? Dorazte fandit ;)