Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!Jeleni ve čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy mužů vyzvou Plzeň! Začíná se už 28. dubna... !

AKTUÁLNĚ

O výhře Ježků rozhodl gól osm vteřin před koncem


Momentka ze hry (foto: David Kerschbaum)

Liga starších žáků má před sebou poslední měsíc bojů, Jelenům a Laňkám zbývá šest zápasů. V tom posledním zajížděli k nesmírně těžkému utkání do Heřmanova Městce. Letohrad po první třetině vedl, pak ale vedení ztratil a už už zápas směřoval k samostatným nájezdům. Pak ale stačila jedna chyba a všechno bylo jinak…

12.04.2018 | Iva Janoušková | Starší žáci | Přečteno: 51x

14.kolo | Sobota 07.04.2018 - 16:30
Ježci Heřmanův Městec - SK Hokejbal Letohrad   3:2   (0:1, 2:1, 1:0)
Branky: 26:52 Vohralík (Baumgartner), 37:54 Synek (Dufek), 44:52 Pilař (Vohralík) - 7:50 PP Lux K. (Šmídek), 29:23 Lux K. (Bečka)
Střely: 34:25 | Vyloučení: 2:4 | Využití: 0:1 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 30
Rozhodčí: Beneš, Málek
Ježci Heřmanův Městec: Páv - Kozel, Čapka, Musílek, Dufek, Šmíd (C), Vohralík, Pilař, Málek, Jožák, Daníček, Baumgartner, Synek
SK Hokejbal Letohrad: Vacek (Netušil) - Bečka (C), Cibulka, Halbrštátová, Kalousková, Kerschbaum, Kerschbuamová, Lux K., Lux T., Maixner, Šmídek, Tomeš, Zářecký

Zápas starších žáků v Ježkárně začal netradičně až v 16 hodin. Jeleni věděli, že to bude bitva, v níž budou rozhodovat maličkosti. V osmé minutě se Jeleni ujali vedení, když se v přesilovce prosadil Kryštof Lux – 0:1. Skóre ve svůj prospěch drželi až do sedmadvacáté minuty, pak ale neuhlídali domácího Vohralíka a stav byl rázem remízový. Ještě než zazněla druhá siréna, domácí střídačka znovu vybuchla radostí, to když stav utkání strhl na stranu Ježků Synek – 2:1. Jeleni se ale nevzdali a půl minuty před koncem druhé třetiny na 2:2 srovnal druhým zásahem v zápase Kryštof Lux.

V závěrečném dějství se tedy začínalo „od nuly“. Letohradští bojovali, seč jim síly stačily, soupeře dokonce těsně přestříleli a když už se pomalu schylovalo k nájezdům, jako blesk z čistého nebe přišla přesná trefa domácího Pilaře, proti které brankář Denis Vacek nic nezmohl – 3:2. Letohradští tak odjížděli z Ježkárny bez bodu a v průběžné tabulce jim stále patří třetí místo. Další zápas hrají už tuto sobotu, kdy na domácím hřišti od půl desáté přivítají pardubické Autoskláře.

Foto: David Kerschbaum www.davker.rajce.net

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Jeden z dubnových tréninků nejmladší hokejbalisté Letohradu tradičně věnovali nejen hokejbalu. Klub se totiž stejně jako loni zapojil do akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko – Ukliďme Letohrad. Oním dnem se stal čtvrtek 19. dubna, kdy dvacítka přípravkářů a minipřípravkářů společně s trenéry vyrazila rozdělena na dvě party a vyzbrojena pytli a rukavicemi uklidit okolí hokejbalového areálu.

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka