Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!Jeleni ve čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy mužů vyzvou Plzeň! Začíná se už 28. dubna... !

AKTUÁLNĚ

Po debaklu ve Svítkově starší žáci udolali Přelouč

Momentka ze Svítkova (foto: David Kerschbaum)

Starší žáci Letohradu mají ve východočeské lize za sebou první dva jarní zápasy. Úvod jim moc nevyšel, na svítkovském plastu 17. března od domácích Hvězd inkasovali „desítku“. Chuť si částečně spravili minulou sobotu na domácím hřišti, kde hostili Přelouč. V napínavém zápase nakonec vyhráli o gól a v tabulce jsou po dvou jarních kolech s devatenácti body na průběžném třetím místě. Už v sobotu je čeká další zajímavý zápas, v 9.30 nastoupí v Hradci Králové proti tamním Pirátům.

29.03.2018 | Iva Janoušková | Starší žáci | Přečteno: 104x

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – SK Hokejbal Letohrad 10:0 (4:0, 1:0, 5:0)

Branky: 4:10 Bláha (Vojtěch, Rakovský), 5:32 Korbel (Novotný), 6:05 Novotný, 6:47 Vojtěch (Rakovský), 21:51 Vojtěch (Bláha, Gregor), 31:04 Novotný (Vojtěch), 37:56 Shejbal (Cahlík), 38:26 Vojtěch (Rakovský), 42:56 Bláha (Novotný, Drozd), 44:59 Malý (Korec)
Střely: 37:15 | Vyloučení: 1:0 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Rozhodčí: Nekola Martin, Borovec Roman

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice: Procházka - Gregor, Novotný Š., Malý, Korec, Janíček, Drozd, Cahlík, Novotný L., Shejbal, Vojtěch, Rakovský, Bláha, Korbel, Seidl

SK Hokejbal Letohrad: Vacek, Netušil - Bečka, Cibulka, Halbrštátová, Kalousková, Kerschbaum, Kerschbaumová, Lux K., Lux T., Maixner, Šmídek, Tomeš, Zářecký

Třetí březnový víkend přinesl kromě hokejbalu i sníh. A zatímco A tým Letohradu do Rakovníku neodcestoval, starší žáci se vydali do Svítkova. Díky sněhové peřině na hřišti začátek zápasu nabral téměř třičtvrtěhodinový skluz, zápas se ale nakonec odehrál. Svěřence koučů Sudíka a Janďourka nečekalo nic lehkého a Svítkov jim od začátku zápasu dával najevo, kdo je vedoucím týmem průběžné tabulky. První gól letohradský gólman Netušil lovil ze své sítě už v páté minutě, po dvou třetinách na časomíře svítil stav 5:0 a stejný počet gólů dostal ve třetí třetině i druhý brankář Denis Vacek.

Fotogalerie: David Kerschbaum

SK Hokejbal Letohrad – HC Jestřábi Přelouč 4:3 ( 2:0, 1:1, 1:2)

Branky: 2:56 PP Lux K. (Lux T.), 12:53 Bečka (Halbrštátová, Lux K.), 17:49 Halbrštátová (Bečka), 31:57 Bečka (Cibulka) - 15:11 Dostál (Lauryn), 30:57 Říha (Dostál), 35:41 PP Lauryn (Kratochvíl)
Střely: 38:28 | Vyloučení: 1:3 | Využití: 1:1 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 50
Rozhodčí: Macenauer, Hubálek

SK Hokejbal Letohrad: Vacek, Netušil - Bečka (C), Cibulka, Halbrštátová, Kalousková, Kerschbaumová, Lux K., Lux T., Maixner, Šmídek, Tomeš, Zářecký

HC Jestřábi Přelouč: Merta - Pavlíček (C), Moravec, Kratochvíl, Dostál, Lauryn, Moravcová, Moravec, Říha, Rozkošný

Zápas s Přeloučí byl předutkáním odpoledního duelu extraligových mužů s mistrovským Kert Parkem. Jeleni nastoupili odhodláni nedat body zadarmo, po první třetině vedli 2:0 po gólech Kryštofa Luxe a Honzy Bečky, ve druhé třetině se ale hostům povedlo snížit díky Dostálovi. V osmnácté minutě Letohrad opět na rozdíl dvou branek odskočil po gólu Vanesy Habrštátové. V závěrečné třetině to byli hosté, kdo vstřelil dvě branky, v 31. minutě se trefil Říha, na což o minutu později zareagoval domácí Honza Bečka. Jestřábi v 36. minutě využili přesilovku a Letohrad tak měl co dělat, aby hubené jednobrankové vedení ubránil…