Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!Jeleni ve čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy mužů vyzvou Plzeň! Začíná se už 28. dubna... !

AKTUÁLNĚ

Souboj prvního s posledním: mladší dorost nedal Svitavským šanci

Michal Macháček si v zápase připsal hattrick (foto: David Kerschbaum)

Další kolo extraligy mladšího dorostu zaválo Jeleny do Svitav. Zaskakující kouč Stanislav Chládek do hry zapojil několik starších žáků, do branky se postavil věkově ještě mladší žák Denis Vacek. Letohrad s přehledem zvítězil rozdílem deseti branek a tento víkend ho čeká pauza. Další zápas hraje 22. dubna, kdy vyráží do Brna.

12.04.2018 | Iva Janoušková | Mladší dorost | Přečteno: 72x

21.kolo | Neděle 08.04.2018 - 11:00
TJ Sršni Svitavy - SK Hokejbal Letohrad   1:10   (0:4, 0:5, 1:1)
Branky: 37:21 Schön (Beneš) - 3:06 Bogdány (Macháček), 10:47 PP Bečka (Bogdány, Hubálek O.), 12:32 Macháček (Bogdány), 14:06 Macháček (Hubálek O.), 17:26 Macháček (Bogdány, Bečka), 18:40 Kalousek S. (Nečas), 24:49 PP Zářecký (Cibulka), 25:26 Nečas (Halbrštátová), 25:56 Hubálek O. (Bečka, Macháček), 39:02 Bečka (Halbrštátová)
Střely: 17:64 | Vyloučení: 4:2 | Využití: 0:2 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 17
Rozhodčí: Málek, Řezníček
TJ Sršni Svitavy: Hoch - Šimek, Kříž, Horák, Serbousek, Dvořáček (C), Beneš, Mifek, Neubauer, Šindelka, Radová, Schön, Vencl, Dvořák
SK Hokejbal Letohrad: Vacek - Bečka (C), Halbrštátová, Gelo, Bogdány, Nečas, Cibulka, Zářecký, Macháček, Kerschbaum, Hubálek O., Šimek, Fišer, Netušil, Kalousek Š., Kalousek S.

Letohradští do Svitav jeli v roli favorita. Aby ne, stále drží neporazitelnost a to, že jsou v čele tabulky právem, domácím ukázali hned ve čtvrté minutě, kdy domácího brankáře prostřelil Vojta Bogdány – 0:1. Jeleni postupně navyšovali své vedení, hattrick si v zápase připsal Michal Macháček a prosadili se i starší žáci Honza Bečka či Honza Zářecký. Jeleni soupeře vysoko přestříleli a brankář Denis Vacek kapituloval pouze jednou, a to v osmatřicáté minutě, kdy ho překvapil domácí Schön.