Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!Jeleni ve čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy mužů vyzvou Plzeň! Začíná se už 28. dubna... !

AKTUÁLNĚ

Starší žáci mají další tři jarní body. Hattrick si připsal Honza Zářecký

Momentka ze zápasu. (foto: David Kerschbaum)

Další zápas východočeské ligy starších žáků zavál Jeleny a Laňky do Hradce Králové. S Piráty Letohradští sehráli napínavý zápas, ve kterém rozhodla druhá třetina. V dalším kole Letohradští zajíždějí opět na hřiště soupeřů – v sobotu netradičně až v 16:30 hodin nastoupí v heřmanoměstské Ježkárně.

03.04.2018 | Iva Janoušková | Starší žáci | Přečteno: 86x

13.kolo | Sobota 31.03.2018 - 10:30
HBC Hradec Králové 1988 - SK Hokejbal Letohrad   2:4   (1:1, 0:2, 1:1)
Branky: 9:18 Černý (Telenský, Jakoubek), 30:32 PP Jakoubek (Kvasnička, Černý) - 10:15 Zářecký (Lux T., Kerschbaumová), 22:19 Zářecký (Bečka, Cibulka), 22:32 Zářecký, 32:39 Šmídek (Bečka)
Střely: 24:30 | Vyloučení: 2:3 | Využití: 1:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 26
HBC Hradec Králové 1988: Vrkoslav - Černý, Kutnar (C), Jakoubek, Telenský, Kopecký, Adamec, Kašpar, Švagr, Kulhánek, Kvasnička, Knop
SK Hokejbal Letohrad: Vacek (Netušil) - Bečka, Cibulka, Halbrštátová, Lux K., Zářecký, Kerschbaum, Kerschbaumová, Kalousková, Tomeš, Lux T., Šmídek, Neruda, Maixner

Letohradští v Hradci Králové nastoupili sebevědomě a hned od začátku dávali jasně najevo, že chtějí získat body. Na první gól si ale hrstka zmrzlých diváků musela počkat až do desáté minuty, kdy letohradského brankáře prostřelil domácí Černý. Letohrad odpověděl po necelé minutě, kdy se z gólu po souhře Tomáše Luxe a Adély Kerschbaumové radoval Honza Zářecký. Ten měl evidentně svůj „střelecký“ den, když další gól přidal ve třiadvacáté minutě po předchozí souhře Honzy Bečky a Kryštofa Cibulky a v téže minutě svůj hattrick završil – 1:3. Úvod do závěrečného dějství se ale Jelenům hrubě nepovedl, když po dvaatřiceti odehraných třetinách využil oslabení Letohradu Jakoubek – 2:3. Letohradští se ale záhy oklepali a ve třiatřicáté minutě na, jak se později ukázalo, konečných 2:4 zvyšoval Jaroslav Šmídek. „Zápas byl velmi vyrovnaný. Hradec byl nebezpečný a měl spoustu šancí. Naštěstí proměnil jen dvě a my čtyři (díky Zářezi) a to rozhodlo,“ zhodnotila zápas hráčka Letohradu Vanesa Habrštátová a dodala: „Tyto zápasy, které mají pořádný spád a tempo, mě fakt baví.“