Související zápas

Hokejbal Letohrad
LETJežci Heřmanův Městec
4:2(1:0, 2:1, 1:1)
ne 26. 11. 2023 13:30 @ Letohrad, Extraliga dorostu / Základní část - Divize Východ

Dorost zimu stráví na osmém místě tabulky, na závěr podzimu porazil Ježky

Extraliga dorostu – Letohradští dorostenci si po prohře ve Svítkově z minulého týdne v závěrečném kole podzimu spravili chuť, když porazili Heřmanův Městec. Zimní přestávku Jeleni stráví na osmé příčce tabulky Divize Východ. První jarní zápas pak svěřence kouče Petra Šťovíčka čeká 10. března v Opavě.

SK Hokejbal Letohrad – Ježci Heřmanův Městec 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Branky: 3:24 Rous (Fišer), 15:42 Šťovíček (Krejčí), 17:19 Fišer (Rous, Marek P.), 42:44 Rous (Schwach, Šafář) – 17:58 Vodehnal, 38:37 Řivnáč (Starý)

Střely: 37:32, vyloučení: 3:1, přesilovky: 0:2, bez využití

Sestava Letohradu: Marek P. – Martinek, Motyčka, Neruda, Šafář, Fišer, Halbrštátová, Kolář, Krejčí ©, Rous, Schwach, Snítilý D., Snítilý M., Šťovíček

Sestava Heřmanova Městce: Boháč (Slaný) – Málek, Roztočil, Šulc, Švadlenka, Flídr, Klíma, Louvar, Mareček, Němeček, Peřina, Řivnáč ©, Starý, Vodehnal, Zavadil

Letohradští se ujali vedení už ve čtvrté minutě po gólu Matěje Rouse a na jednobrankové vedení navázal v úvodu druhé třetiny Jáchym Šťovíček – 2:0. V osmnácté minutě na 3:0 zvyšoval Max Fišer, následně ale Jeleni neuhlídali hostujícího Vodehnala – 3:1. Ve třetí třetině se Ježci dostali na dostřel, na 3:2 zvýšil v 39. minutě kapitán Ježků Řivnáč, nicméně Jeleni se nedali a trpělivým výkonem si vybojovali výhru, přičemž ji ve 43. minutě druhým gólem v zápase potvrdil Matěj Rous – 4:2.

Hodnocení trenéra Petra Šťovíčka spolu s hodnocením podzimu a dalšími tématy Vám nabídneme ve čtvrtečním rozhovoru na klubovém webu www.hokejbal-letohrad.com.