LETHBC Hradec Králové 1988 B
2:5(0:2, 1:1, 1:2)
ne 22. 10. 2023 11:00 @ Letohrad, 2. Liga - Čechy Východ / Základní část

Druholigová rezerva prohrála s Piráty

2. liga – Mužský B tým mužů v neděli doma hostil rezervu Hradce Králové. Letohradští soupeře přestříleli, avšak v produktivitě měli navrch hosté, kteří vyhráli rozdílem tří branek. Letohrad je po sedmi zápasech v průběžné tabulce východočeské 2. ligy šestý, na kontě má 11 bodů. Další zápas Jeleny čeká až 12. listopadu, kdy od 14 hodin hrají ve Svítkově.

SK Hokejbal Letohrad B – HBC Hradec Králové B 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

Branky: 24:56 Krejčí (Lux), 42:05 Nožka (Šimončič, Doleček) – 9:17 Řehák (Kouba), 11:05 Kouba, 18:23 Novák (Novotný), 32:11 Fanderlík (Rakovský, Brádler), 44:23 EN Rakovský (Novotný)

Střely: 27:21, vyloučení: 0:2, bez využití

Sestava Letohradu B: Břeň (Manučarjan) – Doleček, Dostál, Häusler, Pražák, Vacek, Krejčí, Krejsa F., Lux, Moravec, Nožka, Protzner ©, Šimončič

Sestava Hradce Králové B: Vaněk – Brádler, Dlouhý, Fanderlík, Kašpar ©, Dunda, Kouba, Kulhánek, Mlynář, Novák, Novotný, Rakovský, Řehák, Švihlík

Zápas začínal v neděli v tradičních 11 hodin a bez branek se hrálo až do desáté minuty, kdy účet zápasu otevřel hostující Řehák. Hradečtí v první třetině vstřelili ještě jeden gól, konkrétně Kouba, v té druhé pak v 19. minutě na 0:3 zvyšoval Novák. Na to Jeleni zareagovali až v 25. minutě, když tým vrátil do hry Filip Krejčí – 1:3. Na začátku třetí třetiny letohradský brankář kapituloval počtvrté, v 33. minutě se trefil Fanderlík. Tři minuty před koncem na 2:4 snížil Jan Nožka, půl minuty před koncem ale na konečných 2:5 gólem do prázdné brány Jelenů pečetil Rakovský.