LETTJ Sršni Svitavy
5:1(1:0, 3:1, 1:0)
ne 26. 11. 2023 11:00 @ Letohrad, 2. Liga - Čechy Východ / Základní část

Rezerva mužů porazila Svitavy

2. liga – Také východočeská 2. liga mužů má za sebou svou podzimní část. Letohrad v závěrečném kole na domácí půdě hostil Svitavy a poslední podzimní kolo pro Jeleny bylo úspěšné – Svitavské porazili rozdílem čtyř branek. Letohrad B přezimuje se 14 body na šesté příčce východočeské tabulky. První jarní zápas čeká rezervu Letohradu v sobotu 2. března od 16:45 hodin.

SK Hokejbal Letohrad B – TJ Sršni Svitavy 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

Branky: 0:45 PP Cvejn (Manučarjan), 20:39 Cvejn (Moravec, Krejsa), 22:52 Krejsa (Cvejn), 26:34 Smutný, 43:13 Smutný (Škeřík) – 23:31 Petr (Hloušek, Beneš)

Střely: 36:16, vyloučení: 2:3, přesilovky: 3:2, využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Sestava Letohradu B: Manučarjan – Doleček, Dostál, Forman ©, Häusler, Sudík, Vacek, Cibulka, Cvejn, Fišer, Krejsa, Lux, Moravec, Protzner, Škeřík, Šmídek, Smutný

Sestava Svitav: Hoch – Dvořáček, Karlík, Mifek, Aldorf, Beneš ©, Červený, Draessler, Hloušek, Petr

Svitavští do Letohradu dorazili v nepočetné sestavě a hned v první minutě prohrávali po gólu Jakuba Cvejna. Te se trefil i podruhé v 21. minutě, ve 23. minutě pak přihrál na gól Filipu Krejsovi – 3:0. Pak se prosadili hosté díky gólu Petra, ještě ve druhé třetině však Jeleni opět vedli o tři góly, když gólmana hostů v 27. minutě překonal Zdeněk Smutný. Tentýž hráč pak v 44. minutě pečetil na konečných 5:1.