Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!Jeleni ve čtvrtfinále CROSSDOCK extraligy mužů vyzvou Plzeň! Začíná se už 28. dubna... !

Partneři klubu

Sponzoři - partneři klubu

MĚSTO LETOHRAD

   Město Letohrad finančně podporuje SK HOKEJBAL LETOHRAD, z.s.

   Oficiální web města Letohradu: www.letohrad.eu

 

 

 

 

PARDUBICKÝ KRAJ

Pardubický kraj podporuje hokejbal, a to formou grantů. 

 

 

MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky podporuje hokejbal formou dotací na podporu práce s mládeží.

 

 

  

iSTORE.cz - internetový obchodní dům

Internetový obchod specializující se na prodej spotřebního materiálu do tiskáren a kopírek, a to jak od originálních, tak i alternativních výrobců. V nabídce také Kancelářská technika (skartovače, laminátory, vazače,...), sportovní vybavení (nejen pro hokejbal) a baterie do videokamer, fotoaparátů, notebooků, mobilů, PDA a AKU nářadí.

Nakupujte v pohodlí domova!

STŘÍDA SPORT s.r.o.

Firma Střída Sport s.r.o. působí na českém trhu od roku 1996. Jejím zakladatelem je bývalý pardubický hokejista Martin Střída. Činnost firmy je zaměřena na kompletní servis hokejové výzbroje a výstroje, a to jak pro profesionály, amatéry, děti i rozhodčí. O tom, že jsou služby firmy kvalitní, se přesvědčila řada známých hokejových hráčů extraligových družstev.  

EKOLA

Člen skupiny Marius Pedersen - přeprava, recyklace, odstraňování odpadů.

 

HAVELKA

Firma HAVELKA je tradičním dodavatelem pevných paliv ve středních a východních Čechách. Provozuje uhelné sklady v Křinci (15 km od Nymburka), Chvaleticích u Kolína a v Letohradu. Nabízí kompletní sortiment pevných paliv (uhlí, brikety, koks, palivové dřevo) včetně ukládání uhlí pásem až do sklepa nebo kolny. Firma rovněž zajišťuje přistavování kontejnerů na stavební suť a komunální odpad, výkup železného šrotu a v podzimním období výkup moštových jablek.

V roce 2004 se sortiment rozšířil o cement, betonářskou ocel, písek, štěrk a kačírek. Od března 2006 sortiment rozšiřujeme o veškerý stavební materiál pro hrubou stavbu. Dále firma provozuje nákladní přístav na Labi v Chvaleticích, s možností nakládky a vykládky kusových i sypkých zásilek.

Diskotéka BRISTOL

Diskotéka BRISTOL v Kulturním domě patří mezi oblíbená místa zábavy převážně mladých lidí v Letohradě. V programu diskotéky Bristol najdou její návštěvníci pestrou směsici různých tématických programů, koncertů živých kapel všech žánrů.

 

VAKSTAV spol. s r. o. Jablonné n. Orlicí

Společnost VAKSTAV spol. s r. o. Jablonné n. Orlicí vznikla v roce 1992 se zaměřením činnosti na provádění vodohospodářských a inženýrských staveb. V současné době je předmětem činnosti firmy provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování, projektová činnost ve výstavbě, vodoinstalatérství a topenářství, zámečnictví, apod.

Jiří Babák - velkoobchod, maloobchod nápojů

Firma s dvacetiletou zkušeností, působící v regionu Východních Čech, Vám nabízí široký sortiment zboží z oblasti alkoholických a nealkoholických nápojů, tabákové výrobky, cukrovinky a další sortiment pro restaurace a maloobchodní prodejny. Rozvoz zajišťujeme zdarma vlastní dopravou dle objednávky zákazníka a rozvozního plánu.

Rádi Vás ale uvítáme i osobně při nákupu v našem velkoobchodě a širokou veřejnost v diskontní prodejně.

MRM

Společnost MRM se zabývá prodejem a servisem výpočetní techniky. Sídli v Letohradě a můžete ji nalézt v ulici Komenského (nad náměstím).  

 

 

 

IMPROMAT

Společenství firem IMPROMAT je dynamicky a stále se rozvíjející skupinou, která směřuje k vytváření systémových řešení šitých na míru zákazníkovi.

 

Skupina IMPROMAT se soustřeďuje na tyto specializované oblasti:

EUROVIA PARDUBICE

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů, dceřiných společností a jedné filiálce PPP. Skupina je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky.

CHLÁDEK & TINTĚRA PARDUBICE

Předmětem činnosti společnosti je především výstavba, rekonstrukce a opravy technické infrastruktury státu (koleje, silnice, mosty a jiné inženýrské stavby). Společnost je vedoucím podnikem na českém trhu termitového svařování kolejnic.

 

 

TECHNICKÉ SLUŽBY LETOHRAD, S.R.O.

V předmětu své činnosti mají Technické služby města Letohradu údržbu místních komunikací, osvětlení a zeleně, úklid a čištění místních komunikací a terénní úpravy.

 

 

  

Autoškola TREND

"Správně si vybrat je v životě mnohy důležité a dovoluji si tvrdit, že pro autoškolu to platí dvojnásob. Správný výběr autoškoly je položení základního kamene Vaší řidičské kariéry. Cílem autoškoly by měla být snaha vychovávat slušné a ukázněné řidiče, kterým záleží na životě a zdravím svém i ostatních."

                                           Zbyněk Filip - Autoškola Trend  

GMJ NÁBYTEK VSETÍN - Jaroslava Šimarová

Internetový obchod s nábytkem a kamennou prodejnou ve Vsetíně, ve kterém naleznete to, co hledáte - nízké ceny, velký výběr a super kvalitu. V nabídce najdete sedací soupravy, kožené, klasické, rohové i luxusní, pohovky, kvalitní obývací stěny, ložnice, kuchyně, dětské pokoje a jiné. Nechejte se inspirovat nabídkou GMJ Nábytku Vsetín a vytvořte si domov, který odráží Vaši jedinečnost i styl.

Klikejte na www.nabytekjarka.cz nebo www.gmjnabytek.cz!

CORONA reklamní s.r.o.

Firma CORONA byla založena v roce 1995 za účelem výroby řezané reklamy - SIGNMAKINGU. Postupem času se rozrostla do dnešní podoby, kdy Vám je CORONA reklamní s.r.o. se sídlem v Dolní Dobrouči schopna nabídnout kompletní služby v oblasti reklamy a propagace Vaší společnosti. Samozřejmostí je zpracování zakázky od vytvoření grafických návrhů až po samotnou realizaci. 

Pivovar HOLBA, a.s.

 Již více než 140 let vyrábí pivovar Holba v překrásném prostředí Jeseníků ryzí pivo z hor, známé doma i v zahraničí. Zkušenosti sládků se v pivovaru předávají z generace na generaci od doby, kdy zde jeho zakladatel a sládek Josef Müllschitzký uvařil v prosinci roku 1874 první várku hanušovického piva. Tehdy kapacita moderního parního pivovaru dosahovala 22 400 hektolitrů za rok, což představovalo 40 000 věder. Dnes pivovar vystaví dvacetkrát více. I když pověst hanušovického piva již dávno přerostla hranice regionu, jeho silná vazba na místo podnikání se promítá nejen do samotného názvu pivovaru, který nese jméno jedné z nejstarších částí Hanušovic s názvem Holba, ale také do názvů produktů. Příkladem je vlajková loď v sortimentu pivovaru – HOLBA Šerák. Oblíbená jedenáctka dostala název po nedalekém vrcholu Hrubého Jeseníku. Zatímco jeho výška zůstala stejná, produkce Holby Šeráku přesahuje 200 000 hl piva, což je více než 40 milionů půllitrů. 

TANNACO, a.s.

TANNACO, a.s. nabízí spolupráci při realizaci zemních prací, autodopravy, údržby, frézování a rekonstrukci komunikací (výstavbě dálnic, silnic, cyklostezek, polních a lesních cest). Prioritou společnosti je především spokojenost investorů. Veškeré práce jsou prováděny s důrazem na ochranu životního prostředí.

EUROBIT

Eurobit je významným výrobcem, dodavatelem a distributorem asfaltů, provozuje síť čerpacích stanic a poskytuje profesionální autoservis a pneuservis za rozumnou cenu.

PARTNEŘI
adidas shop
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Jeden z dubnových tréninků nejmladší hokejbalisté Letohradu tradičně věnovali nejen hokejbalu. Klub se totiž stejně jako loni zapojil do akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko – Ukliďme Letohrad. Oním dnem se stal čtvrtek 19. dubna, kdy dvacítka přípravkářů a minipřípravkářů společně s trenéry vyrazila rozdělena na dvě party a vyzbrojena pytli a rukavicemi uklidit okolí hokejbalového areálu.