Související zápas

Hokejbal Letohrad
Ježci Heřmanův MěstecLET
3:4(0:0, 1:2, 2:2)
ne 9. 6. 2024 13:30 @ Heřmanův Městec, Extraliga dorostu / Nadstavba - Skupina B - Východ

Dorostenci ukončili sezonu v Heřmanově Městci, ve skupině B jsou po sezoně první

Extraliga dorostu – Po starších žácích a přípravce v neděli 9. června zakončili svou pouť letošní soutěží i extraligoví dorostenci Letohradu. Svěřenci kouče Petra Šťovíčka přivezli z Ježkárny jednobrankovou výhru a ovládli tak tabulku nadstavbové skupiny B.

Ježci Heřmanův Městec – SK Hokejbal Letohrad 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)

Branky: 20:24 Mareček (Starý, Málek), 43:17 Mareček (Řivnáč, Starý), 44:46 Mareček (Švadlenka) – 17:42 Rous (Šťovíček, Neruda), 19:27 Rous (Fišer), 32:44 Snítilý M., 35:17 PP Rous (Fišer, Martinek)

Střely: 21:27, vyloučení: 1:2, přesilovky: 2:1, využití: 0:1, v oslabení: 0:0

Sestava Heřmanova Městce: Boháč (Slaný) – Málek, Roztočil, Švadlenka, Flídr, Horálek, Kubátová, Mareček, Peřina, Řivnáč ©, Starý, Václavík, Vodehnal, Zavadil

Sestava Letohradu: Marek P. – Martinek, Neruda, Nováková, Blažek, Fišer ©, Motyčka, Rous, Snítilý D., Snítilý M., Šťovíček

Zápas v Heřmanově Městci se v první třetině obešel bez branek, v té druhé otevřel nejprve účet zápasu letohradský Matěj Rous, o dvě minuty později tentýž hráč zvyšoval na 0:2. V 21. minutě však Ježky vrátil do hry Mareček. Třetí třetina byla velkou bitvou, ve 33. minutě na 1:3 zvýšil Michal Snítilý, v 36. minutě si hattrick zkompletoval Matěj Rous. Poslední tříminutovka zápasu ale mohla vše poslat jiným směrem, v 44. minutě totiž na 2:4 snížil Mareček a stejný hráč dostal svým třetím gólem čtrnáct vteřin před koncem na dostřel – 3:4. Vyrovnávací gól ale už Jeleni nepovolili a sezonu tak zakončili ziskem tří bodů.