Související zápas

Hokejbal Letohrad
HBC PardubiceLET
6:0(1:0, 3:0, 2:0)
so 5. 10. 2024 13:00 @ Pardubice - Polabiny, CROSSDOCK Extraliga hokejbalu / Základní část

Extraligovým Jelenům se nedařilo ani v Pardubicích

CROSSDOCK extraliga – Mužská nejvyšší soutěž má za sebou další kolo. Letohradu se ale opět nepovedlo. Tým bojuje se sestavou, příležitost tak dostalo několik dorostenců. Letohradští dostali tzv. kanára, tedy šest gólů bez vlastního vstřeleného, teď je ale čeká náročný víkend. V sobotu na domácí půdě Jeleni hostí Hostivař, zápas začíná v 14:00 hodin. V neděli pak budou Jeleni dohrávat odložený zápas s Hradcem Králové, utkání odstartuje v 11:00 hodin.

HBC Pardubice – SK Hokejbal Letohrad 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Branky: 5:06 PP Mikula (Zajíček, Langr), 20:02 Licek (Kvapil, Förstl), 28:34 Březina (Förstl, Zajíček), 29:41 Česák (Geisler), 32:52 Česák (Mikula), 39:55 Česák (Moravec)

Střely: 47:37, vyloučení: 1:2, přesilovky: 2:1, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, diváků: 62

Sestava Pardubic: Foršt (Trnečka) – Geisler, Hálek, Kadlec, Kamaryt, Kumpan, Kvapil, Strouhal, Zajíček, Bílý, Blažek, Březina, Česák, Förstl, Kupka, Lang, Langr, Licek, Mikula, Moravec

Sestava Letohradu: Křemenák (Novák) – Adamec, Bečka, Kareš, Krejsa, Lux, Faltejsek, Fišer, Halbrštát ©, Lajčiak, Lux T., Macháček, Pražák, Rous, Schwach, Vodvárka

Utkání v Pardubicích se odehrálo před kamerami ČT Sport Plus, Letohradští na něj ale budou chtít rychle zapomenout. Domácí se ujali vedení v šesté minutě gólem Mikuly, ve druhé třetině své vedení navýšili na 4:0 a nakonec Letohradu nadělili šestibrankový příděl. „Zápas se nám vůbec nepovedl, kromě první třetiny jsme nebyli schopní držet s Pardubicemi tempo. Projevila se nedostatečná kvalita našeho týmu. Kdybychom sebou nevzali dva dorostence, tak bychom nedali do kupy ani 3 útoky,“ komentoval zápas i situaci v týmu asistent trenéra a kapitán týmu David Halbrštát a dodal: „S ohledem na další důležité zápasy, nás ještě mrzí ztráta obránce Tondy Kareše a uvidíme, jak na tom bude Vodvi (Petr Vodvárka, pozn. red.). Ve hře 5 na 5 nejsme schopní usadit se v soupeřově pásmu a vytvářet šance. Na další zápasy musíme dát dohromady silnější sestavu a začít získávat body!“