Související zápasy

Hokejbal Letohrad

Starší žáci ani dorost na body nedosáhli

Mládež – Další zápasy za sebou mají starší žáci ve východočeské Lize starších žáků i dorost v extraligové soutěži své kategorie. Oba týmy odcházely ze hřiště v roli poraženého.

Liga starších žáků
SK Hokejbal Letohrad – HBC Svítkov Stars Pardubice 1:10 (0:2, 0:5, 1:3)

Branky: 35:28 PP Vacek (Ščudla, Bouchal Pavel) – 6:12 Hospr T. (Gajski), 11:08 Ločárek (Hospr T., Novák), 18:47 SH Jánský Jáchym (Koudela), 19:43 Jánský Jáchym (Koudela), 20:09 Svoboda (Hospr M.), 23:27 PP Hospr M. (Krebs), 26:14 Jánský Jáchym (Jánský Jonáš, Kerner), 33:09 Kerner (Ločárek), 34:04 PP Hospr M. (Jánský Jáchym, Topič), 38:31 PP Koudela (Kerner, Svoboda)
Střely: 6:41, vyloučení: 6:7, přesilovky: 6:6, využití: 1:3, v oslabení: 0:1

Sestava Letohradu: Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Kubíček, Miška, Vacek, Brožek, Hruška, Kloupar, Luxová, Manuel, Motyčka ©, Oliva, Ščudla, Šťovíček

Sestava Svítkova: Křivinka (Nadrchal) – Gusty, Hospr T., Jánský Jonáš, Kerner, Koudela, Svoboda, Gajski, Hospr M., Jánský Jáchym ©, Krebs, Ločárek, Malý, Neliba, Novák, Topič

Starší žáci Jelenů hostili na domácím hřišti silného soupeře ze Svítkova. Jeleni po první třetině prohrávali o dva góly, ve druhé třetině soupeř své vedení navýšil a jediným zásahem v utkání se stal ten z hokejky Sebastiana Vacka, který v 36. minutě využil přesilovku. Letohradští jsou po pěti odehraných utkání v průběžné tabulce sedmí, na kontě mají jeden bod a už tuto sobotu je čeká utkání s Českou Třebovou, hrát se bude od 14 hodin ve Svitavách.

Extraliga dorostu
SK Rebel Praha – SK Hokejbal Letohrad 7:2 (3:0, 4:1, 0:1)

Branky: 0:17 Kotyrová (Adam), 11:38 Birčák, 12:22 Adam (Birčák), 18:41 Maxima, 24:01 SH Kindl, 27:08 Kotyrová, 27:59 Birčák – 17:17 Schwach (Manuel, Nováková), 43:26 Manuel (Schwach)
Střely: 26:21, vyloučení: 6:7, přesilovky: 2:5, využití: 0:0, v oslabení: 1:0

Sestava Prahy: Zbořil – Čermák, Jehlík, Maxima, Štika, Adam ©, Birčák, Čihák, Janich, Jura, Kindl, Kotyrová, Malý, Motoška, Strnad

Sestava Letohradu: Krejčová, Bouchal – Martinek, Nováková, Šafář, Šťovíček, Halbrštátová, Kopecký, Kubíček, Manuel, Motyčka, Schwach ©

Dorostenci Letohradu vyráželi k zápasu do pražských Čimic, kde nastoupili proti místním Rebelům. Jeleni inkasovali hned po sedmnácti vteřinách hry a nakonec prohráli rozdílem pěti branek. „Zápas se nám vůbec nepovedl. Inkasovali jsme hned z prvního vhazování a už se do něj víceméně nedostali. Oproti zápasu s Hostivaří jsme vůbec nehráli svoji hru a dělali individuální chyby, které soupeř trestal. Víme na čem pracovat a to také budeme dělat. Věřím, že tento víkend podáme zodpovědnější výkon,“ zhodnotil zápas trenér Petr Vychytil. Letohradští jsou po pěti odehraných zápasech v průběžné tabulce šestí, na kontě mají šest bodů a už tuto neděli doma hostí Ježky z Heřmanova Městce. Zápas začíná v 10:00 hodin.