Související zápas

Hokejbal Letohrad
HBC HostivařLET
5:2(1:1, 1:1, 3:0)
čt 28. 9. 2023 14:00 @ Praha - Hostivař, CROSSDOCK Extraliga hokejbalu / Základní část

Jeleni utrpěli první prohru, teď je čeká derby s Pardubicemi

Extraliga – Sváteční čtvrtek 28. září zavál Jeleny k zápasu do Hostivaře. Tam Letohradští duel nezvládli a prohráli rozdílem tří branek. Následné sobotní utkání s Kert Parkem bylo odloženo, Letohrad je tedy po čtyřech odehraných zápasech na šesté příčce průběžné tabulky CROSSDOCK extraligy. Už v sobotu od 14 hodin Jeleny čeká derby s týmem Pardubic.

HBC Hostivař – SK Hokejbal Letohrad 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Branky: 3:25 Čejka (Urbanec), 16:48 Ferfecki (Kudela), 31:53 Urbanec (Kudela, Čejka), 34:20 Vaniš J. (Kudela, Čejka), 41:55 EN Čejka (Vaniš J.) – 10:40 Hubálek (Vychytil), 18:21 Halbrštát (Rozlílek, Macháček)

Střely: 34:22, vyloučení: 3:2, přesilovky: 2:3, bez využití

Sestava Hostivaře: Šťoural (Drahoš) – Hrabar, Ilušák, Kubeš, Kudela, Pírek, Vaniš D., Zámečník, Čejka, Dostál, Ferfecki, Grepl, Lehner, Mikšovský, Pátek, Potekhin, Taufer, Urbanec, Vaniš J. ©

Sestava Letohradu: Křemenák (Novák) – Adamec, Anýž, Bečka, Krejsa, Švec, Vychytil, Cvejn, Faltejsek, Halbrštát ©, Hubálek, Lajčiak, Levý, Lux, Macháček, Protzner, Rozlílek

Do zápasu lépe vstoupili domácí hráči, kteří se už po třech minutách ujali vedení gólem Čejky – 1:0. Letohradu se podařilo srovnat v jedenácté minutě, z gólu se radoval Ondřej Hubálek – 1:1. Druhá třetina měla gólově stejný průběh, nejprve v 17. minutě strhl vedení na stranu domácích Ferfecki, po dvou minutách na 2:2 srovnal kapitán David Halbrštát. Ve třetí třetině ale Jelenům definitivně vyschl střelecký prach a byli to pouze domácí, kteří překonali Křemenáka v brance Jelenů ještě třikrát. „Zápas se nám bohužel nepovedl, po celou dobu jsme tahali za kratší konec. Dvakrát jsme dokázali vyrovnat, pak jsme ale dělali hrubé školácké chyby a soupeř to potrestal a po zásluze vyhrál. Spíš mě mrzí zranění našich dvou hráčů, Kuby Cvejna a Michala Macháčka, oba odvezla sanitka a Michal Macháček se musel podrobit operaci, což je mrzuté. Přeji jim brzké uzdravení a ať se dají co nejdříve do pořádku,“ uvedl k zápasu v Hostivaři hlavní trenér Letohradu Tomáš Friml.