Zobrazeno 11 až 20 z celkem 21 článků.

Dorost na Challenge Cupu skončil druhý

Turnaj dorostu – V poslední únorové neděli se v Přelouči konal tradiční Challenge Cup. Turnaje se zúčastnilo pět družstev – týmy CAMP U14 „červený“, CAMP U14 „modrý, výběr reprezentace žen a tým U15 Pardubického kraje a Letohrad. Jeleni pod vedením kouče Petra Šťovíčka, které doplnili tři hráči ze Svítkova, sehráli čtyři zápasy a brali nakonec druhé místo.

„Nabrali jsme správný směr a posouváme se dopředu,“ hlásí trenér dorostu Petr Šťovíček

Rozhovor – Ještě loni koučoval mladší žáky a přípravku, v letošním roce si dokončil studium B licence a pustil se do poutě soutěžním ročníkem 2023/24 v extralize dorostu. Trenér letohradských dorostenců a předseda klubu Jelenů Petr Šťovíček se svým týmem po podzimních jedenácti odehraných zápasech přezimuje na osmé příčce tabulky a na jaře jeho tým jako první čeká výjezd do Opavy. Jak trenér dorostu prozradil v rozhovoru pro klubový web, extraliga dorostu je pro něj novou zkušeností…

Dorost zimu stráví na osmém místě tabulky, na závěr podzimu porazil Ježky

Extraliga dorostu – Letohradští dorostenci si po prohře ve Svítkově z minulého týdne v závěrečném kole podzimu spravili chuť, když porazili Heřmanův Městec. Zimní přestávku Jeleni stráví na osmé příčce tabulky Divize Východ. První jarní zápas pak svěřence kouče Petra Šťovíčka čeká 10. března v Opavě.

Dorostenci i B tým na hřištích soupeřů bez bodu

Extraliga, 2. liga mužů – Druhá listopadová neděle zavála dorost Letohradu do Prahy na Lužiny, kde změřil síly s Kert Parkem, druholigová rezerva mužů zase vyrážela do Svítkova. Ani ona, stejně jako dorost na Kert, na soupeře nestačila.

Dorostenci s Hostivaří bez bodu

Extraliga dorostu – Další kolo extraligy dorostu sehráli Letohradští na domácí půdě. Tým hostil soupeře z pražské Hostivaře a přes slibné dvě třetiny to ve třetí třetině nezvládl a nakonec skončil v roli poraženého. Letohrad je po sedmi odehraných kolech s nasbíranými sedmi body v průběžné tabulce osmý. Nyní mají dorostenci týdenní volno a další zápas je čeká v neděli 5. listopadu, kdy doma od 13:30 hrají s Hradcem Králové.

Dorostenci z výjezdu do Prahy body nedovezli

Extraliga dorostu – Dorostenci Letohradu v neděli 1. října vyrazili k druhému venkovnímu duelu letošní sezony. Ve čtvrtém kole extraligy dorostu narazili na těžkého soupeře – pražské Rebely. Letohradští jsou po čtyřech zápasech s šesti body v průběžné tabulce sedmí a už v neděli je čeká další domácí zápas – od 13:30 hodin hostí Pardubice.

Béčko porazilo Sršně až v prodloužení, dorost si poradil s Opavou

2. liga, extraliga dorostu – V pořádnou přestřelku se proměnil zápas B týmu mužů ve Svitavách. Na tamním zimním stadionu padlo celkem jedenáct branek, ta vítězná z hokejky letohradského Jiřího Krejsy. Starší dorost poměrně hravě přehrál Opavu, která do Letohradu dorazila s devíti hráči.

Dorost i druholigový B tým o víkendu stoprocentní

Extraliga dorostu, 2. liga – O druhém herním víkendu v září byly všechny týmy úspěšné. Zatímco mužské „béčko“ hrálo s Ježky na domácí půdě, dorostenci vyrazili k měření sil do Ježkárny. Oba týmy byly úspěšné…